Komputery PC

Komputery dla domu
Dla użytkowników domowych ADAX przygotował komputery, charakteryzującą się dużą wydajnością i dostosowaniem do rozrywek multimedialnych. Wszystkie komputery są wyposażone w karty graficzne pozwalające na korzystanie z najnowszych gier i aplikacji. Duża ilość pamięci i pojemne twarde dyski pozwalają na swobodę korzystania z dużych zbiorów filmów, muzyki i zdjęć. Łatwość rozbudowy połączona ze stabilnością pozwala długo cieszyć się swoim ADAXem.

Komputery dla biura
Dla użytkowników instytucjonalnych proponujemy komputery oparte o zintegrowane komponenty oraz wysoką stabilność przetestowanych konfiguracji. Charakteryzują się one najlepszym stosunkiem wydajności do ceny. Nie bez znaczenia dla atrakcyjności tych ADAXów są również niewielkie rozmiary stosowanych obudów – najmniejsze z nich można zmieścić za monitorem LCD.
Komputery dla biznesu
Dla najbardziej wymagających użytkowników instytucjonalnych oraz poszukujących kompleksowych rozwiązań proponujemy silnie rozbudowane konfiguracje. Niektóre z nich wzbogacone zostały o oprogramowanie biurowe. Wszystkie komputery seryjne posiadają certyfikaty CE oraz certyfikat zgodność z wymaganiami systemów operacyjnych firmy Microsoft.

Serwery z serii Office - dla małych grup roboczych
Office jest linią serwerów ADAX dla małych i średnich grup roboczych (do 10) . w zależności od opcji pełni funkcję zarówno małego serwera WWW, plików czy obsługuje pocztę. Idealnie sprawdza się jako pierwszy serwer w firmie, w której chcemy zbudować stabilną infrastrukturę z możliwością późniejszej rozbudowy przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

Serwery z serii Business - najlepsze rozwiązanie do średniej firmy
Business to najlepsze rozwiązania dla średniej firmy (20-30 stacji). W zależności od konfiguracji może pełnić funkcje serwera baz danych, pocztowego, WWW lub serwera plików. Stanowi najlepsze rozwiązanie dla użytkowników wymagających atrakcyjnego cenowo a zarazem wydajnego urządzenia. Wykorzystuje czterordzeniowe/ośmiowątkowe procesory Intel Xeon serii 3400, szybkie i bezpieczne pamięci DDR3 RECC lub ECC, a także pozwala osiągnąć niespotykaną do tej pory wydajność w tej klasie, przy zachowaniu niskiej ceny.

Serwery z serii Enterprise - dla najbardziej wymagających
Enterprise to rozwiązania dla najbardziej wymagających użytkowników oraz dużych firm. W zależności od opcji serwery pełnia rolę serwera baz danych, pocztowego, terminalowego, maszyny wirtualnej. ADAX Enterprise Server to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników wymagających najwyższej mocy, stabilności i bezpieczeństwa. Urządzenia te wykorzystują wieloprocesorowe platformy oparte na procesorach 5500/5600, pamięci DDR3 RECC, dyski SAS i SSD, pełna redundancja.

Stacje graficzne
Najbardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać z naszej oferty samodzielnych stacji graficznych i roboczych. Ich parametry podporządkowane zostały osiąganiu najwyższej wydajności w zaawansowanych aplikacjach graficznych i inżynierskich. Oparte są o karty graficzne sprzętowo wspomagające oprogramowanie CAD/CAM.

Terminale sieciowe
Dla poszukujących prostych, tanich i energooszczędnych urządzeń mogących zastąpić komputery w instytucjach o zaawansowanej strukturze sieciowej przygotowaliśmy terminale sieciowe. Oparte o urządzenia z procesorami VIA i bardzo małe obudowy, terminale ADAX są idealne do pracy w środowisku sieciowym.

XHTML Validate CSS Validate
KWANT - komputery,kserokopiarki, projektory